Recenze o Flekosteel

 • Lenka
  Byl jsem na kluzišti, spadl jsem tam a vážně jsem si poranil záda. Lékař doporučil Flekosteel jako oteplování a zmírnění bolesti a protizánětlivé činidlo. Opravdu to pomohlo po prvním použití. Za pár týdnů byly všechny příznaky pryč! Vyléčila také silný kašel. Pro případ, že jsem si koupil pár balíčků do rezervy.
  Flekosteel
 • Josef
  Několik let jsem měl osteochondrózu, která způsobuje nesnesitelné bolesti zad. Děti našly mnoho doporučení a dobrých recenzí o flekosteelu. Objednáno na internetu. Gel mě právě zachránil! Žádná bolest, žádná slabost, zrak a sluch se zlepšily a nejlepší je, že se cítím o 10 let mladší! Nyní poradím všem svým přátelům a známým.
  Flekosteel
 • Hana
  Nějak jsem natáhl vazy v noze, lékaři předpovídali, že léčba bude trvat velmi dlouho. Měl jsem štěstí, že jsem Flekosteel našel, a po něco více než týdnu se vazy vzpamatovaly, bolest zmizela. Začala normálně chodit, nechala nemocenskou dovolenou do práce. Nyní celá rodina používá gel, pomáhá se vším - bolestmi zad, kloubů nebo něčeho jiného.
  Flekosteel
 • Jiří
  Flekosteel gel mi hodně pomohl při zranění kolena, které jsem dostal během tréninku. Koleno bylo velmi oteklé, prakticky se nehýbalo a noha samozřejmě nesnesitelně bolela. Ale pomocí tohoto léku jsem se vrátil do práce po 5 dnech a otok zmizel a citlivost byla obnovena první den.
  Flekosteel
 • Jaroslav
  Bývali velmi bolestiví v zádech kvůli osteochondróze, což v mém věku není překvapující. Moje žena narazila na Flekosteel na internetu a my jsme se po konzultaci rozhodli objednat. K mému překvapení gel opravdu pomohl - bolesti zad začaly mizet první den. Dříve jsem celé dopoledne nebyl schopen narovnat se, ale teď je všechno v pořádku!
  Flekosteel
Uživatelské hodnocení Flekosteel
4.6
9