Zkušenost s používáním Flekosteel

Nicholas z Paříže sdílí své zkušenosti s používáním Flekosteel

Zkušenosti s používáním Frekosteel Nicholas z Paříže

Běh jsem miloval od dětství - nejrůznější turnaje, soutěže, několikrát jsem běžel maraton, ale s věkem se tato záľuba dala pocítit. Pokračoval jsem v běhu každý den a vystavoval své klouby těžkým břemenům. Proto jsem několik let trpěl bolestmi kloubů, myslel jsem si, že už nemohu běžet! Během této doby jsem samozřejmě vyzkoušel spoustu různých prostředků, ale žádný z nich nedal požadovaný výsledek. A nedávno někteří přátelé, kteří léčili 10letou dceru po zlomenině, radili Flekosteel gel proti bolesti kloubů a zad. Nejprve jsem s tím nechtěl nic dělat, ale měli skutečné zkušenosti s jeho používáním a trvali na tom, takže jsem si tento gel koupil.

Kde koupit produkt?

Moji přátelé, kteří mi poradili, Flekosteel nějak dostal balíček prostřednictvím jiných přátel, ale já jsem právě našel oficiální web Flekosteel na internetu a objednal odtamtud. Pravděpodobně si ho můžete koupit někde jinde, ale z oficiálního webu nebude pocházet žádný falešný.

Mimochodem, tento gel se mezi léky nepočítá, takže díky bohu nedocházelo k žádným potížím s vydáním předpisu a návštěvou nemocnice - poslali jej bez jakýchkoli dotazů.

Na co gel zachází?

Ve skutečnosti z jakýchkoli nemocí a vedlejších účinků a zranění spojených s klouby a zády. Patří mezi ně osteochondróza, artritida, radikulitida, skolióza a další. Právě jsem měl bolestivé pocity z přetížení kloubů.

Četl jsem složení dlouho (myslím, že je to důležitý bod), ale kromě různých olejů, bylin a výtažků jsem nenašel nic. V tomto ohledu je to také velké plus pro výrobce, protože je okamžitě zřejmé, že výrobek je přírodní, bezpečný a bez hromady chemikálií, jak je nyní přijímáno.

Rodina, od které jsem se o gelu dozvěděla, jej koupila, aby se vzpamatovala ze zranění - moje dcera spadla na hřiště a zlomila si nohu. Zlomenina byla obtížná a lékaři doporučili použít silné preventivní opatření. Flekosteel, dokonce i ve fázi zotavení, podal dobré výsledky - když přišli do nemocnice na další návštěvu, doktora překvapilo, že novela šla mnohem rychleji.

Aplikace gelu

Nicholas Flekosteel Gel Experience a běh

Také jsem četl, jak používat tento nástroj na internetu, i když na samotném balíčku byla instrukce.

Hlavní věc, kterou si pamatuji z používání všech druhů kloubních produktů, je, že je nelze příliš vtírat do pokožky. Poprvé, když jsem to ještě nevěděl, se stalo, že po vtírání kůže svěděla nebo začala bolet ještě více. Proto je lepší nanést gel na problémovou oblast a nechat jej půl hodiny odpočívat, dokud se nevstřebá. Je důležité současně být v jedné pozici, nevstávat, neběhat, jinak bude malý výsledek.

Byl jsem takto léčen měsíc a půl - gel jsem nanášel 2-3krát denně, nejčastěji ráno před prací a pozdě odpoledne, kdy byl čas na odpočinek.

Efektivita

I když jsem si nejprve namazal klouby gelem, asi po 15 minutách to bylo mnohem snazší - silné napětí postupně začalo mizet, navíc jsem viděl, jak se barva kůže začala postupně měnit, došlo k mírnému otoku - a začaly ustupovat. Po několika týdnech jsem začal znovu běžet a zvýšil jsem zátěž. Všechny příznaky jsou téměř úplně pryč, ale začal jsem situaci řešit promyšleněji - moc si nezatěžuji nohy, mezi běhy si dělám přestávky. Ačkoli teď není kritická potřeba, stále jsem si koupil několik dalších balíčků gelu - čas od času ho použiji k prevenci.